שיטת ה MME

שיטת MME מתבססת על מחקר שערכה ד"ר מרי לאי, מנהלת מכון New Horizons Development Centre, בקרב מעל  15,000 נבדקים, ומצא קשר ישיר בין תכונות אופי ופונציאל קוגנטיבי לבין טביעות האצבעות של הידיים, הרגליים, והדרמטוגליפים (מאפייני העור) השונים שלהם. מידע זה התגלה כמדוייק ביותר בבחינה מדעית טהורה, מעל לכל שגיאה סטטיסטית. ניתוח הנתונים שנתקבלו גילה כי לכל תכונת אופי, או פוטנציאל קוגנטיבי, יש איזור (או מספר אזורים) אופייני בכפות הידיים והרגליים.

הקשר בין המוח לכף היד נוצר כבר בשלב העוברי, כאשר המוח מתפתח במקביל להתפתחות כפות הידיים, ובכך מושפע מאותם גורמים במהלך ההריון, ו"מתועד" בכף היד. מאחר ולחלקים השונים של המוח תפקודים ידועים לאחר הלידה ובמהלך ההתפתחות - ניתן להעריך אותם על פי "מפת המוח" שנוצרה בכף היד. 

מחקרי ד"ר מאי לי הצליחו למצוא את השיוך בין כל חלק במוח לבין האיזור בכף היד המקביל לו.

 

שלא במפתיע, נתגלתה התאמה מלאה בין אונת המוח הימנית (האחראית על האופי האמוציונאלי) לבין יד ורגל ימין - ובין האונה השמאלית (האחראית על העיבוד הרציונאלי) לבין יד ורגל שמאל. בין היכולות שזוהו וקוטלגו: חשיבה לוגית, זיכרון לטווח קצר ולטווח ארוך, עיבוד סמלים, אותיות ומספרים, הערכת מרחקים וגדלים, יכולות חברתיות ועוד.

 

התאמה זו מאפשרת לאבחן תכונות אופי מולדות, כישורים טבעיים ובעיות התפתחותיות צפויות באחוזי דיוק גבוהים מאוד. מאחר וטביעות האצבעות אינן משתנות עם השנים, אבחון בשיטת MME יכול להתבצע גם בגיל צעיר מאוד, ללא צורך בשיחה אישית עם המאובחן.צוא את השיוך בין כל חלק במוח לבין האיזור בכף היד המקביל לו.

 

 

 

לקבלת פרטים נוספים נא מלא את הטופס הבא:

פנייתך התקבלה ותטופל בקרוב, תודה!

שם מלא טלפון אימייל