איבחון ביומטרי בכפות ידיים

 

האיבחון ביומטרי :

קיימות מספר דרכים לאבחון אישי-מקצועי. אבל הדרך הבולטת, האובייקטיבית והמדויקת ביותר היא באמצעות אבחון ביומטרי בטביעות האצבעות.

אלפי אנשים כבר אובחנו בשיטה זו, ועשו שינוי דרמטי בחייהם. התוצאות - יפתיעו גם אותך!

האיבחון מאפשר לאתר את הפוטנציאלים המולדים עימם באנו לעולם, ולהבין כיצד חוויות הילדות והבגרות נתנו את אותותיהן בעיצוב ההתנהגות, מה בולם ומה מצמיח?

כף ידע" הוא מרכז המשלב את שיטת האיבחון של הפסיכולוג הקליני ד'ר ארנולד הולצמן, עם שיטתMME,  שיטת אבחון המפענחת לפי טביעות האצבעות ותבניות העור בכפות הידיים והרגליים את תפקוד האונות השונות של המוח, שפותחה על ידי הפסיכולוגית החינוכית הטיוואנית ד'ר מרי לאי ב-20 השנים האחרונות.
 

האבחון הביומטרי בכף היד, בו עוסק מכון "כף ידע", הוכח כבעל אחוזי דיוק יוצאי דופן - מעבר לכל שיטת אבחון פסיכולוגית אחרת, הן בקרב מבוגרים והן בקרב ילדים ופעוטות. 

שיטה זו ממזגת לתוכה ידע מדעי משתי דיסציפלינות משלימות: שיטת האבחון הנודעת של ד"ר ארנולד הולצמן (PDC), ושיטת MME, שפותחה על ידי ד"ר מרי לאי במהלך עשרים השנים האחרונות.

באמצעות שילוב שיטות אלה ניתן לגלות קשת רחבה של תכונות אופי, כישורים וקשיי למידה שונים, ברמת דיוק גבוהה מאוד. תכונות אלה יכולות להיות גנטיות-מולדות, או נרכשות, כתגובה לסביבה, במהלך התפתחות הילד. התברר כי ניתן אף להעריך את העוצמה של כל תכונה ותכונה, ואת הדרך בה תכונות שונות משתלבות אלו באלו - או מפריעות אלו לאלו.
 
מכיוון שטביעות האצבעות של אדם אינן משתנות לעולם, מרגע לידתו - על ידי אבחון ביומטרי ניתן לדעת, כבר בגיל צעיר ביותר, מהן היכולות השונות של הנבדק . כך ניתן לחזות את הקשיים בהם ייתקל הילד, כגון קשיי למידה, אתגרים חברתיים ועוד - ולנקוט באמצעים על מנת לפתור אותם.

מאגר הנתונים המדעי, על פיו מתנהל האיבחון הביומטרי, נחשב לפטנט ולסוד מסחרי של מכון המחקר New Horizons Development Centre, הממוקם בהונג קונג. בישראל מנוהל מאגר נתונים זה בזיכיון בלעדי על ידי מכון "כף ידע. ומסייע לאיבחון מדוייק של ילדים ומבוגרים.   

על אבחון לדוגמא לחץ כאן

 

 

עובדה

מחקר שערכו חוקרי אוניברסיטת בר-אילן בשיתוף בית החולים הפסיכיאטרי של נס ציונה, העלה, כי שיטת הכירולוגיה הפסיכו-דיאגנוסטית מגיעה לדיוק של מעל 82%.

מעל לכל אבחון פסיכולוגי מסורתי.

לקבלת פרטים נוספים נא מלא את הטופס הבא:

פנייתך התקבלה ותטופל בקרוב, תודה!

שם מלא טלפון אימייל